ORDOS

AnasayfaNevzat Öntaş Dağ EviÇelik ÇomakGeçmişe ÖzlemHaberlerFotoğraf GalerileriFaydalı BilgilerSSSİletişim Giriş

Geçmişe Özlem Partisi 2010

20/01/2010

Ankara gecelerinin tadına doyulmaz “Geçmişe Özlem” partisi bizleri uzun bir süre beklettikten sonra nihayet gerçekleşti.

Başkentin tanınmış simalarının yanı sıra çeşitli il ve ilçe merkezleriyle yurt dışından gelen konuklar geceye renk kattı.

İşte bunlardan birkaçı...

Bazı dostlar gruplarıyla gelmişti; Kachi Hendrix de bunlardan biriydi, baget yerine baton kullanan davulcuları Hally ve muko basda Murty ile oldukca iddialı grubun vokalisti Aycha hit şarkısı “I’ll never leave my bag” i gene söylemedi, gene söylemedi...

Grubu daha doğrusu personeliyle ta Los Angeles’den gelen bir diğer dost da Horoz George idi, oldukça şık ve bakımlı ekibin -arkada kalan- yeni elemanı ne gibi özelliklere haiz pek anlayamadık, ama en azından sevimli değil mi? Değil mi...

Gecenin yarışma bölümü heyecan ve çekişme içinde geçti. Birinci, Paris’te yapılacak olan Euro-Chalenge 2010’a katılmaya hak kazandı.

İşte gecenin yıldızlarından biri daha, Oce aşiretinin büyük kızları Meral Hanım; "aslında ben günlük hayatta da böyle giyinirim, dövmem de orijinal, 1968’de baba Cemal’e yaptırmıştım" dedi.

Hazırlıklar zorluydu...

Arcak’ların veliahdı Çınar, bütün ısrarına rağmen kendisine yarış atı almayan babasından intikamını aldı...

Bütün çiftler birbirine yakışmıştı ama bazıları daha çok...

Yalnızlar da vardı...

"Böyle biter bizde geceler" dendi sonunda...

İlgili Bağlantılar

Anasayfa

Nevzat Öntaş Dağ Evi

Çelik Çomak Şenliği

Geçmişe Özlem Partisi

Haberler

Faydalı Bilgiler

Sıkça Sorulan Sorular

Fotoğraf Galerileri

Üyeler

İletişim