ORDOS

AnasayfaNevzat Öntaş Dağ EviÇelik ÇomakGeçmişe ÖzlemHaberlerFotoğraf GalerileriFaydalı BilgilerSSSİletişim Giriş

Sıkça Sorulan Sorular

07/08/2006

Derneğinize nasıl üye olabilirim?

Derneğimiz ilk yıllarından sadece ODTÜ-DKSK kökenli kişileri dernek üyeliğine kabul etmekteydi. Ancak 1999 yılından sonraki gelişmeler ile üyelik için uyguladığımız bu ön şart kaldırıldı. Artık isteyen herkes derneğimize üye olabilmektedir. Ancak dernek tüzüğümüz gereğince derneğimize üye olabilmeniz için üyelik talebinizi bir dilekçe ile yönetim kuruluna iletmeniz ve iki dernek üyesi tarafından da üyelik için tavsiye edilmeniz gerekmektedir. Derneğimize üye olmayı düşünmeden önce etkinliklerimize ve antrenmanlarımıza katılarak sizin bizi, bizim de sizi yakından tanıma şansını yaratmanızın çok önemli olduğunu düşünüyoruz. Derneğimiz üye sayısının çok yüksek olmadığı, hemen hemen herkesin birbirini tanıdığı, insan ilişkilerinin her zaman öncelikli olduğu bir dernek. Bu yapısını mümkün olduğunca korumak istemekteyiz.

Etkinliklerinize katılmak için dernek üyesi olmam gerekiyor mu?

Etkinliklerimize katılmak için dernek üyesi olmanız gerekmiyor. Özellikle Çelik Çomak Şenliği, Geçmişe Özlem Partisi, Nevzat Öntaş Dağ Evi'nde gerçekleştirilen etkinlikler gibi etkinliklere ve antrenmanlara herkes davetlidir ve katılımınız bizi mutlu edecektir. Tırmanış ve eğitim etkinliklerine de üye olmadan katılabilirsiniz. Ancak bu etkinlikler için etkinliği organize edenlerin veya yönetim kurulunun katılmınıza onay vermesi gerekebilir.

Etkinliklerinizden nasıl haberdar olabilirim?

Etkinliklerimizden web sayfamızı takip ederek haberdar olabilirsiniz. Düzenlenecek etkinlikler mümkün olduğunca web sitesinden duyurulmaya çalışılmaktadır. Ayrıca ordos@yahoogroups.com adresindeki genel haberleşme listemize üye olarak da güncel yazışmaları takip edebilirsiniz

Uyarı: Bu haberleşme listesi çok aktif bir liste değildir ve dernek ile ilgili olmayan konular da konuşulmaktadır.

Nevzat Öntaş Dağ Evini kullanmak istiyorum. Bunun için ne yapmam gerekiyor?

Dernek olarak ülkemiz için bir ilk olan Nevzat Öntaş Dağ Evi'nin mümkün olduğu kadar geniş bir çevre tarafından kullanılmasını ve bütün dağcılık camiasına hizmet etmesini istiyoruz. Bu nedenle özellikle eğitim ve tırmanış etkinlikleri için dağ evimiz herkesin kullanımına açıktır.

Dağ evini tırmanış ve eğitim amacıyla kullanmak isteyenler web sayfamızdaki Dağ Evi Kullanım Talep Formu'nu doldurarak bize ulaşabilir ve dağ evinin anahtarını edinebilirler.

Tatil gibi özel kullanımlar ve ticari niteliği olan etkinlikler için ORDOS Yönetim Kurulu'nun kararı gerekmektedir. Bu tür etkinlikler için dağ evini kullanmak isteyenler bilgi@ordos.org.tr adresine e-posta ile başvuruda bulunabilirler.

Anasayfa

Nevzat Öntaş Dağ Evi

Çelik Çomak Şenliği

Geçmişe Özlem Partisi

Haberler

Faydalı Bilgiler

Sıkça Sorulan Sorular

Fotoğraf Galerileri

Üyeler

İletişim